Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Simülasyonu Ankara


Saç Simülasyonu Ankara
Bu sayfada Saç Simülasyonu Ankara ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Simülasyonu Ankara

Cerrahi olmayan yöntemlerle yapılan kişinin kendi saç köklerinden elde edilerek özel aletlerin yardımı ile olmayan alanlara mikropigmentasyon yöntemi ile uygulanması sayesinde Saç Simülasyonu Ankara ile iğne uçlarında boya uygulanarak saç elde edilmesi yöntemi olarak bilinir.

Saç Gölgelendirme Ankara

Saç Simülasyonu Kimlere Uygulanır?

Kadın ve erkeklerde saçların dökülmesi seyrelmesi gibi durumların neden olduğu kellik sorununun önüne geçmek amacıyla uygulanan cerrahi bir işlem olmayan ağrısız bir saç uygulama işlemi olarak yapılmaktadır. Saç simülasyonu saç ekiminden farklı bir uygulamadır. Saç olmayan bölgeye uygulanarak doğal olan saçlar elde edilmektedir.

Uygulama Sonrası Yıkanabilir mi?

Yapıldığı gün kişi rahatlıkla ılık duş alabilir. Ömrü 2 ya da 3 yıl boyunca sürer. Kişiye göre tek kullanımlık iğneler kullanılır Çalışma alanının temiz ve hijyenik olmasına dikkat edilir. Sağlığa zararsız saç simülasyonu Ankara ile ekim yapılmaktadır.

Saç simülasyonu oldukça hassasiyet gerektiren bir işlemdir. İşlem saçların yoğunluk durumuna göre farklı saatlerde seanslar gerektirebilir. İğne ve boya kullanılan yöntemle gür ve yoğun saçlara kavuşmak mümkün. İşlem sonrası saç ekim uygulaması yapılabilir. Seyrek kısımların iğne uçlarında dövme gibi yapılması durumunda seyrek yerler beli olmamaktadır. Saçların dışında sakallarında gür ve yoğun görülmesi sağlanmaktadır. Zararsız bir işlem olan saç simülasyonu Ankara olarak başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Saç Simülasyonu Ankara Nerededir

Saç görünümünüz doğal ve güzel bir görünüm oluşmaktadır. Kullanılan boyaların zararı yoktur. Makyaj yapar gibi seyrek ya da saçınızın bir bölümünde saç yoksa iğne uçları ile uygulanan boya sayesinde deri altına uygulanır. Ömrü en çok 3 ila 5 yıl arasında değişmektedir. Ter yoluyla deriden atılarak kaybolabilen saç simülasyonu uygulama öncesi müşterilerin videoları izleyerek fikir almaları sağlanmakta ve buna göre karar vererek yaptırmaları tavsiye edilir. Uygulama iğnelerle olduğundan çok acı olmasa da küçük sızlama olarak hissedilir ama çok acı vermez.

Deri üstüne sürülen kremler sayesinde rahatlayan deriye işlem uygulanabilir. Uzun aralıklarla yapılarak saçlarınızın seyrek kısımlarına kolaylıkla uygulanabilir bir yöntem olarak yapılmaktadır. Estetik açıdan saçın önemi büyük olduğu için saç simülasyonuna gerek duyulur. Başarılı bir şekilde saç simülasyonu Ankara ile yaptırabilirsiniz. Başarılı sonuçlar için doğal saç görünümü için saç simülasyonu Ankara saç merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Saçınızın seyrekliğine göre yapılan seanslar sonrası saç simülasyonu Ankara ile güzel ve gür saçlara kavuşmuş olacaksınız. Uygun fiyatlarda yaptırabileceğiniz saç simülasyonu Ankara işlem öncesinde saç renginizin istediğiniz ve kullanacağınız renkte olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.