Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Simülasyonu Ekşi


Saç Simülasyonu Ekşi
Bu sayfada Saç Simülasyonu Ekşi ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Simülasyonu Ekşi

Saçların sağlıklı olmasını kim istemez? Ancak bazı şartlarda bu her zaman mümkün olmuyor genetik ya da çevresel aktörlerden etkilenen saçlar zamanla dökülme problemi ile karşı karşıya kalıyor. Saçlar kafa derisini kaplayan kıllardan oluşur.

Saç Gölgelendirme Ekşi

Saç Simülasyonu Uygulama Nedenleri

Saçların çıkması için uygulanan saç simülasyonu ekşi mikropigmentasyon yöntemi sayesinde uygulanan saçın gerçek kökleri ve kıl yapılarının taklit edilmesi ile elde edilen bir uygulamadır. Ruh sağlığı açısından önemli bir yere sahip olan saçlar kişilerin ileri ki yaşlarında sorunlarla ortaya çoksa bile genç yaşlarda da saç problemi ile karşılaşabiliriz Kadın ve erkeğe uygulanabilen saç simülasyonu ekşi uygulaması saçlarında seyrelme görülen ve saçları dökülenler de rahatlıkla uygulanan acısız ve ağrısız bir yöntemdir.

Saç simülasyonu sayesinde;
-Kısmi olarak ve başlarda ortaya çıkan açılmayı kapatabilir.
-Saç çizgisinin onarılmasını sağlar.
-Önceden ameliyat olduysanız yara ya da dikiş izlerini gizlemede saç simülasyonu ekşi yardımcı olan bir yöntemdir.
-Yanık, doğum lekesi ve yara izlerini gizlemektedir.
-Saç ekimi yapıldıysa bu yöntemle daha etkili görünmesi sağlanabilir.
-Saç olmasa da saç görünümü vermektedir.

Saç Simülasyonu Uygulama Süresi

Cerrahi olmayan yöntemle uygulanan işlemler 1 saat civarında sürmektedir. İşlem sonrası saç simülasyonu ekşi 3 ila 5 yıl arasında kullanılabilir. Saç çıkmasında etkili yöntem olan saç simülasyonu saç dövmesi olarak adlandırılmıştır. Dövme denilmiş olsa bile bilinen boyalardan değildir. Saç simülasyonu için özel olarak kullanılmakta olan boyalardandır. Bu boyalarda renk değişimi olmadığından uygun olarak kullanılır.

Saç simülasyonu yapıldığında daha sonra tekrar açılan alanlara yaptırmanız mümkündür. Ekilen saçlar tekrar dökülmemektedir. Saçlarınızın güzelliği için yapılan saç simülasyon ekşi simülasyon işleminden sonra saçlarınıza boya yapabilirsiniz. Ancak, uygulamadan en az 3 hata sonra yaptırmanız önerilmektedir.

Saçlarınızın tekrar gür görünmesinde etkili yöntem olan saç simülasyonu ekşi fiyatları değişmektedir. Uygulama olacak alanın büyüklüğüne göre saç simülasyonu ekşi fiyatları değişebilir. Ameliyatsız olan yöntem saç simülasyonu ekşi yaş olarak fark etmemekte birçok saç sorunu yaşayan kişilerde kolaylıkla uygulanabilecek yöntemlerden biridir. Estetik güzellikte önemi büyük olan saçların seyrelmesi ve azalması durumunda başvurulacak yöntemlerden birisi saç simülasyonu ekşi ile mümkün olabilir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.