Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Simülasyonu Forum


Saç Simülasyonu Forum
Bu sayfada Saç Simülasyonu Forum ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Simülasyonu Forum

Seyrek ve dökülmeye başlayan saçlarımız hepimizin kâbusu olmaktadır. Kafatasımız da oluşan yaralar, saç derimizin belli olup parlamaya başlaması, saç çizgimizin zamanla çizgisinin zamanla kaybolması.

Hepimizin özellikle de erkeklerin korkulu rüyalarından birisi haline gelmiştir. Bir sabah yataktan kalkıp aynanın karşısına geçtiğiniz de, artık saçlarınızın eskisi gibi gür olmadığını ve hatta yavaş yavaş kelleşmeye başladığını fark etmek ve artık yavaş yavaş yaşlandığınızı kabullenmeye çalışmak, sizin için de çok zor değil mi? Saç simülasyonu forum işte sizin bu sorununuz için kolay ve ekonomik bir çözüm üretti.

Saç Gölgelendirme Forum

 Saçımız çok çeşitli nedenler den dolayı dökülebilir

1-) Kalıtsal özellikler

2-) Aşırı strese maruz kalma

3-) Sağlıksız beslenme

4-) Aşırı kilo

5-) Çok fazla ilaç tüketimi

6-) Kullandığımız saça çok zararı olan kimyasal maddeler

7-) Uyuşturucu ve benzeri maddeler

Bunların sonucun da saçlarımız yavaş yavaş dökülmeye ve sonunda da kellik oluşmaya başlar. İşte size burada bir çözüm bulabilmek için saç simülasyonu forum sizin için devreye giriyor. Yenilenen kadroları ve yurt dışından özel olarak getirtilen makinesiyle saç simülasyonu forum sizin hizmetinizdedir. Yurt dışından özel olarak getirtilen makinemizim, özel roller başlığı ve tamamen doğal olan saç boyalarımız sayesin de 2-3 yıl boyunca hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 Saç simülasyonu kimlere hizmet verir?

1-) Saç çizgisi kaybolmuş veya kaybolmaya başlayan

2-) Saçı seyrelmiş

3-) Saç derisi belli olmaya başlamış kişiler de

4-) Kafatasında yara izi olan ve bu durumdan çok rahatsız olmaya başlamış hastalarımız da

Saç simülasyonu forum saç gölgelendirmesini nasıl yapar?

Saçımızın dökülmesiyle beraber yüzümü de olduğundan daha yaşlı yorgun bir ifade olur. Saç simülasyonu forum bunları engellemek için, gölgelendirme tekniğini yüzünüzün orantısına bakarak ve iyice araştırmalar sonucun da saç çizginizin nasıl olması gerektiğini inceleyip, işlemini ona göre yapmaktadır.

Bu sayede yaşlılık sorununuzdan kurtulup, olduğunuz yaşta hatta daha genç bile gösterebilirsiniz. Yapılan saç dümdüz değil, şekillendirilerek gerçekleştirilir. Bu sayede oldukça da doğal durur. Kafatasınız da oluşan yaralar da ise, derinin gözüktüğü yere işlem uygulanarak parlaması engellenir ve siz de kendinizle daha kolay bir şekilde barışabilirsiniz.

Saç simülasyonu forum da ortalama olarak geçireceğiniz süre 2-3 saat arasıdır. Uygulama da kısmen acı hissedilebilir ama bu sürenin sonun da kesinlikle istediğinize kavuşacaksınız. Detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen iletişime geçin.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.