Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Simülasyonu İzmir


Saç Simülasyonu İzmir
Bu sayfada Saç Simülasyonu İzmir ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Simülasyonu İzmir

Saçlarımız güzelliğimizin en büyük kilit noktalarından birisidir. Daha dolgun ve şekilli gözüksün diye saçlarımıza çeşitli işkenceler yapıyoruz hal böyle olunca da saçlarımız yavaş yavaş dökülmeye ve yavaş yavaş kellik oluşmaya başlıyor.

Durum bu olunca daha fazla kimyasal ürünler kullanmaya başlıyor ve saçlarımızı daha fazla yıpratıyoruz. Bu durum özellikle erkekler için kâbus gibi bir durum oluyor. Bitkisel ürünleri kullanırken saçlarımız biraz da olsa toparlanmış gibi gözüküyor, fakat bu geçici çözüm kullandığımız ürünü bıraktığımız anda eskisinden daha kötü bir şekilde su yüzüne çıkıyor. Saç ektirmeyi düşünenler, bu durumdan artık çok sıkılanlar bir çare arıyor musunuz?

İşte size çözümü saç simülasyonu İzmir sunuyor. Saç gölgelendirmesin de bir devrim yaratan saç simülasyonu İzmir kalıcı ve mükemmel sonuçlar ortaya çıkartıyor. Yurt dışından özel olarak getirtilen saç simülasyonu makinemiz, roller başlığı ve tamamen bitkisel boyalar kullanılarak uygulanıyor ve 2-3 yıl boyunca hiç bir renk açılması, bozulma gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz.

Saç Gölgelendirme İzmir

 Saç simülasyonu İzmir kimlere hizmet vermektedir?

Saçı azalmaya başlamış, saçının çizgisi kaybolmuş, başında ki yara izinden rahatsızlık hisseden, saç derisi belli olmaya başlamış herkese saç simülasyonu İzmir hizmet vermektedir. Kalıtsal olarak, hormonal değişiklikler başladığın da ve yaşın ilerlemesiyle beraber saçlarımız güç kaybeder ve dökülmeye başlar.

Bu durum sizi maalesef olduğunuzdan daha fazla yaşlı ve yorgun göstermektedir. Saç simülasyonu İzmir sayesin de, saçlarınızı bu sorundan kurtularak olduğunuz yaştan bile daha fazla genç gözükebilirsiniz. Saç çizginiz, yüzünüzün şekli ve yaşınıza göre planlanıp, dikkatli çalışmalar sorucunda tasarlanmalıdır. Bu saye de hem doğal durup, hem de yüzünüze en çok yakışan taslak belirlenmelidir.

           Saç simülasyonu İzmir in azimli çalışmaları sonucun, kafatasınız da var olan yaralardan da çok ekonomik ve kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Uygulama yapılırken sizi rahatsız etmeyecek şekil de bir acı hissedebilirsiniz. Operasyonumuz ortalama 2 saat sürmektedir. Fiyat aralığınızı da Saç simülasyonu İzmir merkezine gelerek yüz yüze konuşabiliriz.

2 saat sonra artık kafatasınız da saçınızın içinde ki boşluktan kaynaklanan boş görüntü ve bu nedenle oluşan parlama kaybolacak ve saçınız, doğal bir görüntü ile bütün sorunlarınızdan kurtulabileceksiniz. Denemeden, konuşmadan bir şey kaybetmeyeceksiniz. Siz değerli müşterilerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.