Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Simülasyonu Yorumlar


Saç Simülasyonu Yorumlar
Bu sayfada Saç Simülasyonu Yorumlar ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Simülasyonu Yorumlar

Saç Simülasyonu saç dövmesi olarak da bilinmektedir. Bir tür kalıcı makyaj türü olan saç simülasyonu yorumlar erkek ya da kadınlarda uygulanabilir. Kullanım alanı özellikle doğal tıraşlamış bir görünüme kavuşturmaktır. Doğal renk ve pigmentler içere saç simülasyonunun hastaya hiç bir zararı bulunmamaktadır. Hastanın kimyasal bir maddenin vücuduna sürüleceği şeklinde düşünceleri yersizdir. Doğal renklerden oluşan pigmentler özel cihazlar ile saç derisine yerleştirilir. Traşlı saç artık sanki uzamışcasına bir görünüme kavuşmaktadır. Saç simülasyonu yorumlar tıraşlanmış efekt dışında bir de yoğunluk efekt vermek amaçlı da kullanılmaktadır.

Saç Gölgelendirme Yorumlar

Saç Simülasyonu Yorumlar işlemi acı verir mi?

Saç simülasyonu yorumlar işlemi acılı değildir. Hasta işlem esnasında her hangi bir acı duymamaktadır. İşlem sırasında hastada rahatsızlık veren bir duygu oluşabilir. Fakat bu duygu kesinlikle ağrı ya da acı değildir. İşlem tamamlandıktan hemen sonra hastanın duymuş olduğu rahatsız edici his ortadan kısa sürede kaybolur ve daha sonra tekrar meydana gelmez.

Saç Simülasyonu doğal görünür mü?

Saç simülasyonu işlemi tamamlandıktan sonra çok doğal bir görünüm elde edilmektedir. Özellikle başarılı eller tarafından gerçekleştirilen saç simülasyonu işlemi çok daha doğal görünmektedir. Hastalardan gelen yorumlar da bu doğrultudadır. Doğal görünüm dışında yapay göründüğüne dair herhangi bir olumsuz yorum bulunmamaktadır. Saç simülasyonu işleminden sonra hastalar ile görüşülerek doğal görünümünden memnuniyetleri sorgulanmış ve sonuç olarak başarısı neredeyse kanıtlanmıştır.

Saç simülasyonu yorumlar​​​​​​​ sonrasında uygulamanın 2 ile 5 saat arasında farklılıklar gösterdiği tespit edilmiştir. Saç simülasyonu işlemi 2 güne yayılarak gerçekleşmektedir. Saç simülasyonu yaptıran kişiler artık topik kullanmamaktadır. Topik her saç yıkanmasında ya da yağmurlu havalarda etkisini yitirdiği için insanlarda bıkkınlık yaratmaktadır. Saç simülasyonu yorumlar ​​​​​​​topik kullanımının artık çok daha azaldığını göstermektedir. Saç simülasyonu işleminden sonra hasta spor gibi aktivitelere rahatlıkla devam edebilir.

Ameliyatsız ve garanti bir çözüm olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Saç ekimi işlemi gibi cerrahi işlem gerektiren bir uygulama değildir. Her gün uygulanmasına hiç gerek yoktur. Yalnızca 2 uygulamadan sonra bir daha işlem tekrarlanmamaktadır. Saç simülasyonu hakkında detaylı bilgi için form doldurabilirsiniz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.