Skip to main content
Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: +90 553 186 49 12

Alexandrite Lazer Nedir? Ne İşe Yarar?


Alexandrite Lazer Nedir
Bu sayfada Alexandrite Lazer Nedir ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Alexandrite Lazer Nedir

Alexandrite lazerler uzunca süredir epilasyon maksadıyla kullanılan lazerler teknolojisidir. Bu lazerler yalnızca aleni cilt rengine sahip kimselerde kullanılabilirler. Koyu cilt renklerinde tüketimi önerilmez. Alexandrite lazer teknolojisi tüketimi kolay lazerlerdir. Mühim avantajı uygulama alanındaki kılların anında yüzeyden temizlenmesi yardımıyla uygulama kapsamında uygulama sonrasında kıl kalmaz. Bir rakam tüy uzar buna benzer olabilir ve dökülür. Ağrısı asgari lazer epilasyon tipidir.

Alexandrite Laze Ne İşe Yarar

Alexandrite Lazer Hakkında

Alexandrite lazer teknolojisi bir takım bölgelerde tüketimi da önerilmez. Bunların en başında surat bölgesi gelir. Surat ve boyun kısmında alexandrite lazer epilasyon uygulama sonrasında ince tüylerde yükseliş bulunabilir . Bu mühim ve korkulan anında yan tesir gerçekleşirse statü lazer yapılmadan eskisinden daha berbat olabilir . Bu anında yan tesir kimde ve ne ile meydana gelir bilinmemektedir. Bu sebeple surat , boyun ve sırt kısmında alexandrite lazer epilasyonu önermiyoruz.

Alexandrite lazer ciltte derinlikten birçok melanin ismindeki boya maddesi üzerinden etkidiğinden sırt ve kol bölgesi tüylerinde başarısı yetersizdir . Kimi de burada da tüy artışı yapabilir.

Alexandrite lazerler koyu tenlilerde ve bronz kişilerde de kesinlikle kullanılmaz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler