Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Etiket: Apogee 5500 Alexandrite

Alexandrite Lazer Nedir? Ne İşe Yarar?

Alexandrite lazerler uzunca süredir epilasyon maksadıyla kullanılan lazerler teknolojisidir. Bu lazerler yalnızca aleni cilt rengine sahip kimselerde kullanılabilirler. Koyu cilt renklerinde tüketimi önerilmez. Alexandrite lazer teknolojisi tüketimi kolay lazerlerdir. Mühim avantajı uygulama alanındaki kılların anında yüzeyden temizlenmesi yardımıyla uygulama kapsamında uygulama sonrasında kıl kalmaz. Bir rakam tüy uzar buna benzer olabilir ve dökülür. Ağrısı asgari lazer epilasyon tipidir.

Alexandrite lazer teknolojisi bir takım bölgelerde tüketimi da önerilmez. Bunların en başında surat bölgesi gelir. Surat ve boyun kısmında alexandrite lazer epilasyon uygulama sonrasında ince tüylerde yükseliş bulunabilir . Bu mühim ve korkulan anında yan tesir gerçekleşirse statü lazer yapılmadan eskisinden daha berbat olabilir . Bu anında yan tesir kimde ve ne ile meydana gelir bilinmemektedir. Bu sebeple surat , boyun ve sırt kısmında alexandrite lazer epilasyonu önermiyoruz.

Alexandrite lazer ciltte derinlikten birçok melanin ismindeki boya maddesi üzerinden etkidiğinden sırt ve kol bölgesi tüylerinde başarısı yetersizdir . Kimi de burada da tüy artışı yapabilir.
Alexandrite lazerler koyu tenlilerde ve bronz kişilerde de kesinlikle kullanılmaz.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.