Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Etiket: Lazer Epilasyon Isparta

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon teknikleri ve lazer epilasyon çeşitleri gün geçtikçe artış göstermektedir. Teknolojik gelişmelerdeki ilerlemeyle birlikte yeni lazer epilasyon cihazları çıkmıştır. Her tür deri, tüy ve diğer kişisel özellikleri göre lazer epilasyon makineleri nin çoğalmasıyla birlikte lazer epilasyon merkezleri ne yapılan talepler yoğunluk kazanmıştır.

Bu durum lazer epilasyon fiyatları üzerinde de etkili olmuştur. Günümüzde birçok bölgede lazer epilasyon merkezleri hizmet vermekte ve daha uygun fiyatlarla lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir.

Lazer epilasyon cihazı nın türü, teknik özelliği, etkinliği, seans sayısı ve kişisel özellikler, lazer epilasyon fiyatları nı KDV dahil TL belirleyen ve etkileyen önemli faktörlerdir. Son dönemlerde birçok merkezde lazer epilasyon indirimi liste fiyatlarında uygulanmaktadır.


ADRES


İstiklal mah. Sütçü İmam Caddesi No:136/C D:1, 34762

Ümraniye İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.