Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Lazer Epilasyon Fiyatları


Lazer Epilasyon Fiyatları
Bu sayfada Lazer Epilasyon Fiyatları ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon teknikleri ve lazer epilasyon çeşitleri gün geçtikçe artış göstermektedir. Teknolojik gelişmelerdeki ilerlemeyle birlikte yeni lazer epilasyon cihazları çıkmıştır. Her tür deri, tüy ve diğer kişisel özellikleri göre lazer epilasyon makineleri nin çoğalmasıyla birlikte lazer epilasyon merkezleri ne yapılan talepler yoğunluk kazanmıştır.

Bu durum lazer epilasyon fiyatları üzerinde de etkili olmuştur. Günümüzde birçok bölgede lazer epilasyon merkezleri hizmet vermekte ve daha uygun fiyatlarla lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir.

Lazer epilasyon cihazı nın türü, teknik özelliği, etkinliği, seans sayısı ve kişisel özellikler, lazer epilasyon fiyatları nı KDV dahil TL belirleyen ve etkileyen önemli faktörlerdir. Son dönemlerde birçok merkezde lazer epilasyon indirimi liste fiyatlarında uygulanmaktadır.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.