Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Etiket: Lazer Epilasyon Oyunu

Lazer Epilasyon Türleri Nelerdir

Lazer teknolojisinin gelişmesiyle birlikte lazer epilasyon türleri de artış göstermektedir. Lazer epilasyon cihazları genellikle yayılan ışığın dalga boyuna göre isimlendirilmektedirler. Teknoloji ilerlemesiyle bağlantılı olarak dalga boylarında da artış meydana gelmektedir.

Lazer epilasyon çeşitleri genel hatlarıyla şu lazer epilasyon cihazları nı içerir; Alexandrite, Diode, IPL, QSwitched(Ruby) ve Ndyag. Bazı durumlarla farklı lazer epilasyon cihaz türlerinin bir arada bulunabildiğini de görmekteyiz. Kullanım amaçlarına ve kullanım çeşitliliğine göre lazer epilasyon cihazları nın oluşumları da farklılık göstermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.