Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Lazer Epilasyon Türleri Nelerdir


Lazer Epilasyon Türleri Nelerdir
Bu sayfada Lazer Epilasyon Türleri Nelerdir ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Türleri Nelerdir

Lazer teknolojisinin gelişmesiyle birlikte lazer epilasyon türleri de artış göstermektedir. Lazer epilasyon cihazları genellikle yayılan ışığın dalga boyuna göre isimlendirilmektedirler. Teknoloji ilerlemesiyle bağlantılı olarak dalga boylarında da artış meydana gelmektedir.

Lazer epilasyon çeşitleri genel hatlarıyla şu lazer epilasyon cihazları nı içerir; Alexandrite, Diode, IPL, QSwitched(Ruby) ve Ndyag. Bazı durumlarla farklı lazer epilasyon cihaz türlerinin bir arada bulunabildiğini de görmekteyiz. Kullanım amaçlarına ve kullanım çeşitliliğine göre lazer epilasyon cihazları nın oluşumları da farklılık göstermektedir.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.