Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Etiket: Saç Gölgelendirme Merkezi

Saç Gölgelendirme Fiyatları

Saç gölgelendirme, uzun zamandır Avrupa ve Amerika’da kullanılan bir çeşit saç köseliği ve kellik tedavi uygulamasıdır. Saç gölgelendirme, saçı dökülen ve kellik belirtileri gözlenen hastalarda saçın daha sık ve gür gözükmesini sağlayan bir uygulamadır. Saç ektirmeyi düşünen veya saç ekimi işlemi ile tedavi görmüş hastalarda kullanılan bu tedavi biçimi, saç diplerinde ki bölgenin kapatılmasına, saçın daha sık ve gür görünmesini sağlayan ve sağlığa her hangi bir zararı bulunmayan tamamen bitkisel boyalar ham maddeli ve elektronik cihazlar eşliğinde yapılan bir tedavidir. Saç gölgelendirme işlemi üç yıl boyunca kendini korumakta ve her hangi bir boya akması durumu olmamaktadır.

SAÇ GÖLGELENDİRME KİMLERE YAPILIR?

Saç gölgelendirme tedavi yöntemi, saç çizgisi kaybolmuş, seyrek saçlara sahip, saçlı deri görülmeye başlamış veya saç bölgesinde yara izi bulunan herkese uygulanmaktadır. Bu anlamda saç ekimi işlemi görmüş veya saç ekimi işlemi görmek isteyen, saçı seyrek, saç dibi görünen kişiler saç kulak ve burun değerleri baz alınarak bu işlem ile gür saçlara kavuşmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda sakal ve bıyık seyrekliğe veya bu bölgelerde yara izi gibi rahatsızlık ve şikâyeti olanlar tarafından da yapılabilmektedir. Bu tedavi yöntemi ile saçı seyrek olanlar, saç dibi görünenler, sakal ve bıyık problemi olanlar, aynı zamanda yara izi taşıyanlar gür ve sık görünümlü saç, sakal ve bıyıklara kavuşmaktadır.

SAÇ GÖLGELENDİRME FİYATLARI NEDİR?

Saç dökülmesi, saç seyrekliği, saç diplerinin görünmesi gibi şikâyetleri bulunan hastaları en merak ettiği konu saç gölgelendirme fiyatları olmaktadır. Bu anlamda saç gölgelendirme fiyatları saç gölgelendirme tedavi yapacak sağlık kurumu veya kuruluşu ve hastanesine göre farklılıklar göstermektedir. Aynı zamanda saç gölgelendirme fiyatları işlem görecek alana göre şekillenmektedir. Bu anlamda saç gölgelendirme fiyatları konusunda baz alınacak bir kriterde hizmet verilecek süre olmaktadır.

Bununla birlikte saç gölgelendirme fiyatları yüksek meblağlar gerektirmeyen tedavilerden birisidir.


ADRES


İstiklal mah. Sütçü İmam Caddesi No:136/C D:1, 34762

Ümraniye İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.