Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Gölgelendirme Fiyatları


Saç Gölgelendirme Fiyatları
Bu sayfada Saç Gölgelendirme Fiyatları ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme Fiyatları

Saç gölgelendirme, uzun zamandır Avrupa ve Amerika’da kullanılan bir çeşit saç köseliği ve kellik tedavi uygulamasıdır. Saç gölgelendirme, saçı dökülen ve kellik belirtileri gözlenen hastalarda saçın daha sık ve gür gözükmesini sağlayan bir uygulamadır. Saç ektirmeyi düşünen veya saç ekimi işlemi ile tedavi görmüş hastalarda kullanılan bu tedavi biçimi, saç diplerinde ki bölgenin kapatılmasına, saçın daha sık ve gür görünmesini sağlayan ve sağlığa her hangi bir zararı bulunmayan tamamen bitkisel boyalar ham maddeli ve elektronik cihazlar eşliğinde yapılan bir tedavidir. Saç gölgelendirme işlemi üç yıl boyunca kendini korumakta ve her hangi bir boya akması durumu olmamaktadır.

Saç Gölgelendirme İşlemi

Saç Gölgelendirme Kimlere Yapılır?

Saç gölgelendirme tedavi yöntemi, saç çizgisi kaybolmuş, seyrek saçlara sahip, saçlı deri görülmeye başlamış veya saç bölgesinde yara izi bulunan herkese uygulanmaktadır. Bu anlamda saç ekimi işlemi görmüş veya saç ekimi işlemi görmek isteyen, saçı seyrek, saç dibi görünen kişiler saç kulak ve burun değerleri baz alınarak bu işlem ile gür saçlara kavuşmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda sakal ve bıyık seyrekliğe veya bu bölgelerde yara izi gibi rahatsızlık ve şikâyeti olanlar tarafından da yapılabilmektedir. Bu tedavi yöntemi ile saçı seyrek olanlar, saç dibi görünenler, sakal ve bıyık problemi olanlar, aynı zamanda yara izi taşıyanlar gür ve sık görünümlü saç, sakal ve bıyıklara kavuşmaktadır.

Saç dökülmesi, saç seyrekliği, saç diplerinin görünmesi gibi şikâyetleri bulunan hastaları en merak ettiği konu saç gölgelendirme fiyatları olmaktadır. Bu anlamda saç gölgelendirme fiyatları saç gölgelendirme tedavi yapacak sağlık kurumu veya kuruluşu ve hastanesine göre farklılıklar göstermektedir. Aynı zamanda saç gölgelendirme fiyatları işlem görecek alana göre şekillenmektedir. Bu anlamda saç gölgelendirme fiyatları konusunda baz alınacak bir kriterde hizmet verilecek süre olmaktadır.

Bununla birlikte saç gölgelendirme fiyatları yüksek meblağlar gerektirmeyen tedavilerden birisidir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.