Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Etiket: Saç Gölgelendirme Video

Saç Simülasyonu Video

Saç ekimi işleminden sonra yapılan saç simülasyonu video olarak izlenmeden tam olarak hakkında fikir sahibi olunması mümkün olmayan bir uygulamadır. Saç simülasyonu video olarak izlenme dışında ayrıca saç simülasyonu yaptırmış olan insanların aldıkları sonucu birebir gözlemleyerek de saç simülasyonu hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Saç simülasyonu video dışında anlatılacak olursa hakkında yapılacak en aydınlatıcı açıklama şöyle olacaktır: Saç simülasyonu özellikleri kadınların dökülen kaşlarının yerine yaptırdıkları işleme benzeyen bir uygulamadır. Dökülen kılların veya saçların yerinde saç varmış gibi belirli şekillerde çizilmiş saçı andıran çizimlerle seyrek alanlar veya saç olmayan alanlar kapatılmakta ve saç varmış gibi bir görüntü verilmeye çalışılmaktadır.

Saç Simülasyonu Video ve Saç Simülasyonu Tercih Edilmeli midir?

Saç simülasyonu video olarak yayımlanan kayıtlarda gösterilen uygulamalar tamamen gerçeği yansıtan tıbbi işlemlerdir. Özel kliniklerde yapılan bu işlem kısmi olarak uygulanan lokal anestezi altında gerçekleştirildiğinden estetik operasyon sınıfında sayılabilir. Herhangi bir sorun oluşturan ve insan sağlığını olumsuz etkileyen bir işlem kesinlikle değildir. Operasyon yapıldıktan kısa bir süre sonra işlemi yaptıran kişi toparlanmakta ve hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Yapılan saç simülasyonu video kayıtlarından da görüleceği üzere sonrasında yapılmak istenen herhangi bir estetik operasyona engel teşkil edecek bir mahiyette değildir. Saç simülasyonunu yaptırdıktan sonra bu işlemde kullanılan ve saç simülasyonu video görüntülerinden de görülebilen boya ömür boyu kafa derisinde kalıcı etkiye sahip bir boya değildir. Üçüncü yıldan sonra tamamen ortadan kaybolacak türde bir boyadır. Bu süre sonunda istenirse yeniden yapılabilen bu işlem için saç simülasyonu video kayıtları izlenerek görüş elde etmek daha doğru olmaktadır.

Saç Simülasyon Merkezi

Saç simülasyonu estetik operasyonu ve fiyatları hakkında bilgi almak ve karar sürecinizi gözden geçirmek için saç simülasyonu işlemi yapan firma ile iletişime geçmeniz ve irtibat kurmanız gerekmektedir. Saç simülasyonu konusunda yaptığınız araştırmalar yeterli gelmediyse firmanın internet sayfasını ziyaret ederek form doldurun ve aklınıza takılan tüm soruların cevabı kısa sürede size bildirilsin. Konu hakkında bilgi almak içi bu formu doldurmanız gerekmektedir. Forma yazdığınız iletişim bilgilerinin doğruluğuna özen göstermeniz gerekmektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.