Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Simülasyonu Video


Saç Simülasyonu Video
Bu sayfada Saç Simülasyonu Video ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Simülasyonu Video

Saç ekimi işleminden sonra yapılan saç simülasyonu video olarak izlenmeden tam olarak hakkında fikir sahibi olunması mümkün olmayan bir uygulamadır. Saç simülasyonu video olarak izlenme dışında ayrıca saç simülasyonu yaptırmış olan insanların aldıkları sonucu birebir gözlemleyerek de saç simülasyonu hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Saç simülasyonu video dışında anlatılacak olursa hakkında yapılacak en aydınlatıcı açıklama şöyle olacaktır: Saç simülasyonu özellikleri kadınların dökülen kaşlarının yerine yaptırdıkları işleme benzeyen bir uygulamadır. Dökülen kılların veya saçların yerinde saç varmış gibi belirli şekillerde çizilmiş saçı andıran çizimlerle seyrek alanlar veya saç olmayan alanlar kapatılmakta ve saç varmış gibi bir görüntü verilmeye çalışılmaktadır.

Saç Gölgelendirme Video

Saç Simülasyonu Video ve Saç Simülasyonu Tercih Edilmeli midir?

Saç simülasyonu video olarak yayımlanan kayıtlarda gösterilen uygulamalar tamamen gerçeği yansıtan tıbbi işlemlerdir. Özel kliniklerde yapılan bu işlem kısmi olarak uygulanan lokal anestezi altında gerçekleştirildiğinden estetik operasyon sınıfında sayılabilir. Herhangi bir sorun oluşturan ve insan sağlığını olumsuz etkileyen bir işlem kesinlikle değildir. Operasyon yapıldıktan kısa bir süre sonra işlemi yaptıran kişi toparlanmakta ve hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Yapılan saç simülasyonu video kayıtlarından da görüleceği üzere sonrasında yapılmak istenen herhangi bir estetik operasyona engel teşkil edecek bir mahiyette değildir. Saç simülasyonunu yaptırdıktan sonra bu işlemde kullanılan ve saç simülasyonu video görüntülerinden de görülebilen boya ömür boyu kafa derisinde kalıcı etkiye sahip bir boya değildir. Üçüncü yıldan sonra tamamen ortadan kaybolacak türde bir boyadır. Bu süre sonunda istenirse yeniden yapılabilen bu işlem için saç simülasyonu video kayıtları izlenerek görüş elde etmek daha doğru olmaktadır.

Saç Simülasyon Merkezi

Saç simülasyonu estetik operasyonu ve fiyatları hakkında bilgi almak ve karar sürecinizi gözden geçirmek için saç simülasyonu işlemi yapan firma ile iletişime geçmeniz ve irtibat kurmanız gerekmektedir. Saç simülasyonu konusunda yaptığınız araştırmalar yeterli gelmediyse firmanın internet sayfasını ziyaret ederek form doldurun ve aklınıza takılan tüm soruların cevabı kısa sürede size bildirilsin. Konu hakkında bilgi almak içi bu formu doldurmanız gerekmektedir. Forma yazdığınız iletişim bilgilerinin doğruluğuna özen göstermeniz gerekmektedir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.