Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

İğneli Epilasyon Fiyatları


İğneli Epilasyon Fiyatları
Bu sayfada İğneli Epilasyon Fiyatları ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon ile uygulama yapmak çok titizlik gerektiren bir epilasyon yöntemidir. Vücutta uygulanacak olan kıl köklerine, ince boyutlarda, steril bir iğne ile girilerek, çok düşük akımlar şekline köklere uyarılar, iğne vasıtası ile yapılır. İğneli epilasyon fiyatları uygulanacak olan bölgeye göre değişiklik gösterir. Bu yapılan başarılı bir uygulama sonrası, kıllar çekildiği anda kolayca ele gelir. Uygulanan alanda bazen; kızarıklık, yaklaşık olarak 24-48 saat arası süren kabuklanma ya da kabartı görülebilmektedir ve bu gayet doğaldır. İğneli epilasyon uygulaması, ustalık gerektiren bir uygulama çeşididir. İğneli epilasyon fiyatları, uygulamayı yapacak olan kişinin, uzmanlığına ve maharetine göre değişmektedir. Bu epilasyon yöntemde, yumuşak ve ince boyutlarda olan bir iğne ile zayıf kıl köklerine girilir ve yine zayıf bir elektriksel akım uygulanarak kıllardan kurtulma sağlanır. Bu durumda kıl kökleri tahrip edilerek, kalıcı bir sonuç alma amaçlanmaktadır. Uygulanacak olan epilasyon seansı sayısı, tüylerin rengi, çıkış şekli, yapısı ve yoğunluğuna göre belirlenmektedir ve bu nedenler neticesine iğneli epilasyon fiyatları, değişkenlik gösterebilmektedir.

İğneli Epilasyon Sonrası

İğnelerin Özellikleri Ve Uygulamadan Sonuç Alma Ve Uygulama Yapılamayacak Olan Kişiler Ve İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyonda kullanılmakta olan iğnelerin, kişiye özel ve de steril olması gerekmektedir. Bu epilasyon uygulamasından hemen 0 sonuç alma oranı, düşüktür. Çünkü her kıl aktif üreme döneminde olmayacağından dolayı, tam manasıyla temizlik biraz zaman alabilir. Aktif üreme döneminde olan kıllar, daha rahat bir şekilde yok edilmektedir. İğneli epilasyon fiyatları kılların bu durumuna göre değişkenlik gösterebilme durumu bulunmaktadır. Yaygın varisi olan hastalara, hamilelere, şeker hastalarına, kalp pili kullananlara, kanserli hastalara, aktif reaksiyonu olan hastalara, AIDS olanlara, sedef hastalığı olanlara, frengi gibi bulaşıcı rahatsızlığı olan hastalara, iğneli epilasyon işlemi uygulanmamalıdır. İğneli epilasyon fiyatları, bu tip hastaların, uygulamaya verimliliği kontrol edildikten sonra fiyat çıkarılarak uygulamaya uzmanların onay vermesi dahilinde, işlemi yaptırma şansları bulunmaktadır.

İğneli Epilasyon Sonrası Yapılması Gerekenler Ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Epilasyon işlemini takip eden 24 saat içerisinde, uygulama yapılmış olan yeri tahriş edebilme durumu olan; roll-on, parfüm ve deodorant gibi kozmetik ürünlerinin kullanılmamasının gerektiği tavsiye edilmektedir. İğneli epilasyondan sonra, yaklaşık olarak ortalama 2-3 saat, uygulama yapılmış olan bölgeye su değdirilmemelidir ve cilt; kese ve benzeri ürünler ya da sıcak su ile tahriş edilmemelidir. Yıkanılması gereklilik arz ediyor ise, yumuşak bir sabun ve ılık bir su ile uygulama yapılmış olan alan yıkanabilir. Uygulama bölgesinde enfeksiyon oluşmaması için, pomad ya da antibiyotik içerikli olan kremler sürülebilir.

İğneli Epilasyonun Tedavisinin Özeti

Herkesin vücudu, birbirinden farksız ve eşsizdir ve bu sebepten dolayı iğneli epilasyon fiyatları farklılık gösterebilir. Bu durum aynı zamanda şu manaya gelir: Tedavi süreci, tedavi sürecinin planlaması ve sonuçları, kişiden kişiye farklılık gösterebilir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.