Skip to main content
Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: +90 553 186 49 12

İğneli Epilasyon İstanbul Avrupa Yakası


İğneli Epilasyon İstanbul Avrupa Yakası
Bu sayfada İğneli Epilasyon İstanbul Avrupa Yakası ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

İğneli Epilasyon İstanbul Avrupa Yakası

Vücut hali ve durumu insanın kendisini de yansıtmaktadır. Bu nedenle sadece dışarı çıkarken değil her zaman kendimize dikkat etmeye çalışır ve vücut güzelliğimiz yanında vücut temizliğimize de dikkat etmemiz gerekmektedir. Bunun için insanlar vücutlarında hoş görünmeyen bölgelerdeki ve temiz olmak amacıyla kıl ve tüylerini sürekli olarak almaktadır. Ancak bununla uğraşmaya gerek kalmadan bir kaç ay içerisinde çözüme ulaşarak halletmek mümkündür. Bunun için yaklaşık 100 yıldır uygulanan iğneli epilasyon yöntemi şu anda tercih edilmektedir. Gelişen yöntemler ve teknoloji sayesinde acı ve ağrı olmadan gerçekleşen bir hal almıştır.

İğneli Epilasyon İşlem Basamakları

İğneli Epilasyon İşlemi Nasıl Gerçekleşmektedir?

Yöntemin yapılma şekli kıl olan bölgeye küçük elektrik akımları vererek köklerinin yanmasını sağlayıp kökünden kopması sağlanmaktadır. Bununla kökün artık işlevini yitirip kıl çıkarmaması sağlanmaktadır. Bu işlem çok ince iğnelerle uygulanmakta olduğu için çok dikkatli bir şekilde yapılmalı ve cildin zarar görmemesi sağlanmalıdır. Tüm cilt rengi, yapısı ve tipine uygun şekilde yapılan bilen bu işlem Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası tarafında da gerçekleştirilmektedir. Çoğunlukla bacaklarına, koltuk altına, kollarına uygulanan bir yöntem olması yanında erkekler tarafından genelde omuz ve sırt bölümlerine uygulandığı bilinmektedir. Piyasa da yer alan ve bu işlemin eğitimini veren ve büyük merkezleri olan bu alanda Usta Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal, iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası merkezleri ile de insanların bu sorunlarına deva olmaktadırlar. Türkiye’de bu yöntemi kullanan ve en iyi şekilde gerçekleştiren kişi olarak bilinen Kartal, iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası tarafında açtığı merkezi ile başlamıştır. Daha sonrasında da birçok farklı il ve ilçede de merkezlerini açmıştır.

Kimler Bu Yöntemden Yararlanamaz?

Kesin olarak söylenmesi gerekiyor ki iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası ve tüm merkezlerde belirli nelerle yapılması tercih edilmemektedir. Özellikle bayanların hamile olduğu ya da hamile teşhisi varsa yaptırmaması tercih edilirken, varis, kalp pili, kanser, cilt problemleri olan hastaların da vücutlarına uygulanmaması gerekmektedir. İlk seanstan sonucu belli eden bir yöntem olması ile son seansa kadar iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası yer alan merkeze 6 ya da 8 seanstan oluşan zaman zarfında gidilerek çözüme kesin olarak ulaşmak mümkündür. Ancak seans süresi vücuttaki kıl ve tüy sayısına ve alanına göre de değişimi sağlandığından tam bir zaman verilememektedir. Ancak Gülten Kartal onayı ile iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası ve diğer tüm merkezlerinde sorun yaşanmadan işlem sonrasında hayatınıza normal şekilde devam edebileceğiniz bir işlem olacaktır.

Fiyatı Etkileyen Durumlar Nelerdir?

Tüm bu sorunlardan kurtulmak için yapılması gereken sadece iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası merkezine gitmek ya da https://www.gultenkartal.com/iletisim adresinden arayarak kendi ihtiyacınıza özel fiyatı öğrenmektedir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız: