Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Etiket: İğneli Epilasyon Kimlere Yapılmaz

İğneli Epilasyon İstanbul Avrupa Yakası

Vücut hali ve durumu insanın kendisini de yansıtmaktadır. Bu nedenle sadece dışarı çıkarken değil her zaman kendimize dikkat etmeye çalışır ve vücut güzelliğimiz yanında vücut temizliğimize de dikkat etmemiz gerekmektedir. Bunun için insanlar vücutlarında hoş görünmeyen bölgelerdeki ve temiz olmak amacıyla kıl ve tüylerini sürekli olarak almaktadır. Ancak bununla uğraşmaya gerek kalmadan bir kaç ay içerisinde çözüme ulaşarak halletmek mümkündür. Bunun için yaklaşık 100 yıldır uygulanan iğneli epilasyon yöntemi şu anda tercih edilmektedir. Gelişen yöntemler ve teknoloji sayesinde acı ve ağrı olmadan gerçekleşen bir hal almıştır.

İğneli Epilasyon İşlemi Nasıl Gerçekleşmektedir?

Yöntemin yapılma şekli kıl olan bölgeye küçük elektrik akımları vererek köklerinin yanmasını sağlayıp kökünden kopması sağlanmaktadır. Bununla kökün artık işlevini yitirip kıl çıkarmaması sağlanmaktadır. Bu işlem çok ince iğnelerle uygulanmakta olduğu için çok dikkatli bir şekilde yapılmalı ve cildin zarar görmemesi sağlanmalıdır. Tüm cilt rengi, yapısı ve tipine uygun şekilde yapılan bilen bu işlem Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası tarafında da gerçekleştirilmektedir. Çoğunlukla bacaklarına, koltuk altına, kollarına uygulanan bir yöntem olması yanında erkekler tarafından genelde omuz ve sırt bölümlerine uygulandığı bilinmektedir. Piyasa da yer alan ve bu işlemin eğitimini veren ve büyük merkezleri olan bu alanda Usta Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal, iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası merkezleri ile de insanların bu sorunlarına deva olmaktadırlar. Türkiye’de bu yöntemi kullanan ve en iyi şekilde gerçekleştiren kişi olarak bilinen Kartal, iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası tarafında açtığı merkezi ile başlamıştır. Daha sonrasında da birçok farklı il ve ilçede de merkezlerini açmıştır.

Kimler Bu Yöntemden Yararlanamaz?

Kesin olarak söylenmesi gerekiyor ki iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası ve tüm merkezlerde belirli nelerle yapılması tercih edilmemektedir. Özellikle bayanların hamile olduğu ya da hamile teşhisi varsa yaptırmaması tercih edilirken, varis, kalp pili, kanser, cilt problemleri olan hastaların da vücutlarına uygulanmaması gerekmektedir. İlk seanstan sonucu belli eden bir yöntem olması ile son seansa kadar iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası yer alan merkeze 6 ya da 8 seanstan oluşan zaman zarfında gidilerek çözüme kesin olarak ulaşmak mümkündür. Ancak seans süresi vücuttaki kıl ve tüy sayısına ve alanına göre de değişimi sağlandığından tam bir zaman verilememektedir. Ancak Gülten Kartal onayı ile iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası ve diğer tüm merkezlerinde sorun yaşanmadan işlem sonrasında hayatınıza normal şekilde devam edebileceğiniz bir işlem olacaktır.

Fiyatı Etkileyen Durumlar Nelerdir?

Tüm bu sorunlardan kurtulmak için yapılması gereken sadece iğneli epilasyon istanbul avrupa yakası merkezine gitmek ya da https://www.gultenkartal.com/iletisim adresinden arayarak kendi ihtiyacınıza özel fiyatı öğrenmektedir.

İğneli Epilasyon İstanbul

İğneli epilasyon tüm bireylere uygulanabilen kıl köklerinin hafif elektrik akımı verilmesi ile uygulanan bir yöntemdir. Oldukça uzun süredir uygulanması devam eden bir yöntem olan ülkemizde de iğneli epilasyon istanbul merkezleri yanı sıra diğer tüm illerimizde de mevcuttur. Piyasaya çıkan lazer epilasyona göre daha etkin olabilmesi çok ince tüyleri dahi yok edebilmesinden kaynaklanmaktadır. Elbette ki kişilerin kıl yapısı, kalınlığı gibi sebeplere göre iğne ucu yumuşak ve inceliği ayarlanmaktadır. Genellikle kadınlar tarafından tercih konusu olan iğneli epilasyon istanbul ilinde daha yoğun şekilde uygulanmaktadır. Bu işlemi uygulamak ise eğitim ve ustalık isteyen bir iştir. Bunun için piyasada Usta Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal bu anlamda en iyilerden birisi olarak bilinmektedir.

Bu işlemin yaptırıldığı alanın oldukça sterilize olman bir ortamda yaptırılması gerekmektedir. Modern ince uçlu iğnelerle gerçekleştirilen bu işlem kıl ve tüylerin yok edilmesinde etkin rol oynayan bir yöntemdir. İnsan sağlığı ön planda tutulur ve kişiye özel iğneler kullanılmaktadır. İsteğe göre vücudun tüm bölgelerine uygulanması sağlanabilen bir yöntem olduğu da bilinmelidir. Yapılan işlemin ağrısı yapan kişinin eğitim ve becerisiyle doğru orantılı olsa da iğneli epilasyon istanbul kentinde en iyi Gülten Kartal güzellik merkezinde yaptırılmalıdır. Hiç bir sorun yaşanmadan işleminizin tamamlanması gerçekleşecektir.

Iğneli Epilasyon Işlemi

Düzenli olarak yaptırılması gereken bir işlem olan iğneli epilasyon istanbul şehrinde yaşayanlar için büyük bir nimettir. Çünkü en iyisi olan Gülen Kartal’ın birçok farklı yerde merkezi yer alır. Toplam olarak işlem süreci uygulanması istenilen alanla doğru orantılı olarak artacaktır. Buna ek olarak bölgede ki kıl yoğunluğunun da süreci etkileyici bir yanı vardır. Genel sürece bakıldığında ise 6 ila 8 seans arasında süren işlem ağrısız, hassasiyet sorunu yaşanmayacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Uygulanan yöntem de iğneler oldukça ince oldukları için yapıldıktan sonra kesik ya da yara gibi olmamaktadır. Böyle bir şekilde ilerlemesi için ise iğneli epilasyon istanbul bölgesinde deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır. İşlem sonrasında iz bile görünmeyen ve 2 gün sudan uzak tutulması gerekmektedir ve işlem sonrasında günlük hayatınıza devam edebileceğiniz bir yöntemdir. Erkeklerde de genellikle omuz ve sırt bölgelerinde olan kıllanmaların çözümü için yapılmakta ve olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Iğneli Epilasyon Kimlere Yapılmaz

Cilt problemi yaşayan, hamile, şeker hastası, kanser hastası, varisli hastalar, kalp pili kullananlar, bulaşıcı hastalığı olan kişiler üzerinde iğneli epilasyon istanbul dahil diğer tüm merkezlerde de bu kişiler üzerinde işlem yapılmamaktadır. Nedeni de olan problemlerin artması ya da bulaşmasını önlemek ve insan sağlığı düşünüldüğü içindir


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.