Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

İğneli Epilasyon İstanbul


İğneli Epilasyon İstanbul
Bu sayfada İğneli Epilasyon İstanbul ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

İğneli Epilasyon İstanbul

İğneli epilasyon tüm bireylere uygulanabilen kıl köklerinin hafif elektrik akımı verilmesi ile uygulanan bir yöntemdir. Oldukça uzun süredir uygulanması devam eden bir yöntem olan ülkemizde de iğneli epilasyon istanbul merkezleri yanı sıra diğer tüm illerimizde de mevcuttur. Piyasaya çıkan lazer epilasyona göre daha etkin olabilmesi çok ince tüyleri dahi yok edebilmesinden kaynaklanmaktadır. Elbette ki kişilerin kıl yapısı, kalınlığı gibi sebeplere göre iğne ucu yumuşak ve inceliği ayarlanmaktadır. Genellikle kadınlar tarafından tercih konusu olan iğneli epilasyon istanbul ilinde daha yoğun şekilde uygulanmaktadır. Bu işlemi uygulamak ise eğitim ve ustalık isteyen bir iştir. Bunun için piyasada Usta Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal bu anlamda en iyilerden birisi olarak bilinmektedir.

Bu işlemin yaptırıldığı alanın oldukça sterilize olman bir ortamda yaptırılması gerekmektedir. Modern ince uçlu iğnelerle gerçekleştirilen bu işlem kıl ve tüylerin yok edilmesinde etkin rol oynayan bir yöntemdir. İnsan sağlığı ön planda tutulur ve kişiye özel iğneler kullanılmaktadır. İsteğe göre vücudun tüm bölgelerine uygulanması sağlanabilen bir yöntem olduğu da bilinmelidir. Yapılan işlemin ağrısı yapan kişinin eğitim ve becerisiyle doğru orantılı olsa da iğneli epilasyon istanbul kentinde en iyi Gülten Kartal güzellik merkezinde yaptırılmalıdır. Hiç bir sorun yaşanmadan işleminizin tamamlanması gerçekleşecektir.

İğneli Epilasyon İşlemi

İğneli Epilasyon Işlemi

Düzenli olarak yaptırılması gereken bir işlem olan iğneli epilasyon istanbul şehrinde yaşayanlar için büyük bir nimettir. Çünkü en iyisi olan Gülen Kartal’ın birçok farklı yerde merkezi yer alır. Toplam olarak işlem süreci uygulanması istenilen alanla doğru orantılı olarak artacaktır. Buna ek olarak bölgede ki kıl yoğunluğunun da süreci etkileyici bir yanı vardır. Genel sürece bakıldığında ise 6 ila 8 seans arasında süren işlem ağrısız, hassasiyet sorunu yaşanmayacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Uygulanan yöntem de iğneler oldukça ince oldukları için yapıldıktan sonra kesik ya da yara gibi olmamaktadır. Böyle bir şekilde ilerlemesi için ise iğneli epilasyon istanbul bölgesinde deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır. İşlem sonrasında iz bile görünmeyen ve 2 gün sudan uzak tutulması gerekmektedir ve işlem sonrasında günlük hayatınıza devam edebileceğiniz bir yöntemdir. Erkeklerde de genellikle omuz ve sırt bölgelerinde olan kıllanmaların çözümü için yapılmakta ve olumlu sonuçlar alınmaktadır.

İğneli Epilasyon Kimlere Yapılmaz

Cilt problemi yaşayan, hamile, şeker hastası, kanser hastası, varisli hastalar, kalp pili kullananlar, bulaşıcı hastalığı olan kişiler üzerinde iğneli epilasyon istanbul dahil diğer tüm merkezlerde de bu kişiler üzerinde işlem yapılmamaktadır. Nedeni de olan problemlerin artması ya da bulaşmasını önlemek ve insan sağlığı düşünüldüğü içindir. Bu şekilde insanların kıl ve tüy sorunlarına çözüm olan ağrısız, kolayca çözecek olan iğneli epilasyon istanbul da https://www.gultenkartal.com/iletisim adresinden Gülten Kartal’a ulaşarak uygun fiyatlardan bilgi alınıp sorunuzun yanıtını bulabilirsiniz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.