Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

İğneli Epilasyon Sonrası


İğneli Epilasyon Sonrası
Bu sayfada İğneli Epilasyon Sonrası ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

İğneli Epilasyon Sonrası

İnsanlar vücutlarındaki tüy ve kıllardan rahatsız oldukları için ya da hoş görünmediği için farklı yöntemlerle kurtulmaya çalışmaktadır. Birçok farklı yöntem olsa da en uzun süredir tercih edilen ve hala tercih edilmeye devam edilen yöntem iğneli epilasyondur. İğneli epilasyon yöntemi en basit hali ile kıl ve tüylere küçük elektrik akımları verilerek kıl hücrelerinin öldürülmesini sağlayarak çıkmamasını sağlama yöntemidir. Bu şekilde zarar gören kıl sonrasında cımbız yardımı ile iğneli epilasyon sonrası alınmaktadır. Bu işlem her ortamda uygun fiyat diye düşünülerek yaptırılmamalıdır. Çünkü bu işlemi yapacak olan kişinin eğitimli ve sertifikalı olması gerekmektedir. Aksi halde vücudunuzda büyük yanıklar ve yaralar oluşmasına neden olabilir.

İğneli Epilasyon Erkekler

İğneli Epilasyon Güvenlimi

Uzun süreden beri hala tercih edilmesi güvenilir ve oldukça yararlı bir yöntem olduğunu ortaya koymaktadır. Ancak bu işlemi Türkiye’de en iyi yapan Usta Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal ve merkezinde çalıştırdığı ekibi tarafından oluşmaktadır. İşlemin güvenilirliği kısmında eğitimli ekibi ile her cilt tipi, özelliği ve rengindeki kişiye ince uçlu iğneler ile iğneli epilasyon sonrası ve anında ağrıya neden olmadan işlemi gerçekleştirirler. Makineyi kullanan kişiye de bağlı bırakılmadan yaptıran kişinin acı eşiğine de bağlıdır. İsteğe ve farklı durumlar doğrultusunda işlem sırasında anestezik kremlerle ağrı azaltılması gerçekleşmektedir.

İğneli Epilasyon Süresi

Düzeli olarak devam edilmesi gereken bir işlem olduğu için daha çabuk bitmesi kişinin gerekli zamanlarda gelmesi ile doğru orantılıdır. Ancak işlem süresi de hızlı sonuç veren iğneli epilasyon sonrası yan etkilere sebep olmayan etkin yöntemdir. Genel olarak 1.5 – 2 ay aralığında uygulanan işlem kişinin vücudunda yaptırdığı alanın büyüklüğü ve kıl sayısına da bağlı olarak süre değişimi olabilmektedir. Cilde temas ederek uygulanan bir yöntem olmasından dolayı iğneli epilasyon sonrası ve öncesi de düşünülerek bazı kişilere uygulanmaması tercih edilmektedir. Bu kişiler; Hamileler, cilt problemi olanlar, kanser hastaları, varis hastaları, bulaşıcı hastalığı olanlar, kalp pili kullanan kişiler için uygulanamayan bir yöntemdir. Çünkü kişinin vücuduna ve hastalığına karşın sorun olması istenmemektedir.

İğneli Epilasyon Erkekler

Genellikle kadınların tercih edildiği bilinse de erkekle rde vücutlarındaki omuz ve sırt kısmında yer alan kıl ve tüylerden rahatsızlık duymaktadır. Bu sebeple işlemi uygulatmaktadır ve iğneli epilasyon sonrası da gerçekten yararlı olup memnun kaldıklarını bildirmişlerdir. Kesinlikle iğneli epilasyon sonrası vücutta iz, yara gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında iğneli epilasyon sonrası daha çabuk iyileştiği ve minik tüylerin dahi yok edilmesini sağlayan tercihi çok olan bir yöntem olmaktadır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.