Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

İğneli Epilasyon Yapan Hastaneler


İğneli Epilasyon Yapan Hastaneler
Bu sayfada İğneli Epilasyon Yapan Hastaneler ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

İğneli Epilasyon Yapan Hastaneler

İğneli epilasyon kıl köklerinin yakılması işlemidir. Uzun yıllardır kullanılan bu epilasyon yöntemi güvenilirdir. Tüy ve kıl sorunlarını gidermeyi amaçlamıştır. Her kişiye farklı iğneler kullanılarak hijyen sağlanır. Fakat epilasyonun ne kadar süreceği kişiden kişiye değişebilir. Çünkü her insanın vücut yapısı ve kıl kökleri farklıdır. Bu yüzden iğneli epilasyonda bitiş süresi kesin olarak verilemez. İğneli epilasyonun acısı kişiden kişiye göre değişebilmektedir. Fakat acıyı en aza indirmek için anestezi etkili deri uyuşturan kremler kullanılabilir. Kişi tercih ederse bu kremi kullanabilir. İğneli epilasyondan hemen sonra cildi tahriş edecek çeşitli maddeler kullanılması tavsiye edilmez. Özellikle deodorant kesinlikle kullanılmamalıdır. Aksi takdirde ciltte kızarıklık oluşacaktır. İğneli epilasyon yapan hastaneler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Hastanelerin fiyatları değişebilmektedir bu uyguladıkları alete ve kaliteye bağlı olarak değişebilmektedir. Fakat kişi kendine en uygun yeri belirlemeli ve epilasyonunu bu şekilde gerçekleştirmelidir. İğneli epilasyon tüylerden ve kıllardan kurtulmak için en etkili yöntemdir.

İğneli Epilasyon Erkekler

İğneli Epilasyon Yapan Hastaneler Erkeklere Epilasyon Uygulanabilir Mi?

Bu yöntemi kadınlar gibi erkeklerde kullanabilir. Her iki cinse de kolayca uygulanabilir ve çeşitli seanslar sonucunda tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz. İğneli epilasyon yapan hastaneler hastalarının hijyenine çok dikkat etmektedirler. Çünkü bu epilasyon sürecinde hijyen elden bırakılmamalı, her kişiye gereken önem verilmelidir.

İğneli Epilasyon Yapan Hastanelerde Acı Eşiği

Bu uygulama kişinin acı eşiğine ve vücut tipine bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca yapan kişinin tecrübesine ve sakinliğine göre de değişebilir. Çünkü cilt hassastır ve nazik davranılmalıdır. Kesinlikle bu işlem doğru uygulandığında hiçbir sorun çıkmayacaktır. İğneli epilasyon yapan hastaneler genellikle hastaları istediği taktirde anestezi etkili uyuşturucu kremler kullanabilirler.

İğneli Epilasyon Yapan Hastanelerin Ortak Özellikleri

Bütün sağlık kurumları, hastalarının veya müşterilerinin sağlığını ön planda tutmakla yükümlülerdir. Aksi taktirde istenmeyen durumlar ortaya çıkacak her iki tarafta bundan kötü etkilenecektir. Tüm iğneli epilasyon yapan hastaneler hijyene ve sağlığa dikkat edip hastalarını zor durumda bırakmamalıdırlar. Çünkü müşteri devamlılığı ve sağlığı bu iş için çok önemlidir. Bu yüzden en kaliteli ve en iyi hizmet veren yeri seçmelisiniz. Kişiler kendi araştırdıkları ve istedikleri doktorda veya hastanede bu işlemi gerçekleştirebilirler. Hem doktorlar hem iğneli epilasyon yapan hastaneler hijyene ve sağlığa çok dikkat etmelidirler. Kişilerin bir çok seçeneği bulunmaktadır, iğneli epilasyon yapan hastaneler içlerinde uzman doktorlar bulundurmaktadır. Kişiler iğneli epilasyon yapan hastaneler hakkında iyice bilgi edinmeli ve kaliteli bir yerde epilasyonlarını gerçekleştirmelidirler. Günümüzde çok başarılı merkezler ve estetisyenler bulunmaktadır. Usta Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal sizler için en güvenilir seçim olacaktır. Kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.